Hırsız Alarm Sistemi

Hırsız Alarm Sistemi

 

Siz bakmayın eskilerin hırsıza kilit dayanmaz, demesine. Çünkü eskiden hırsızların amaçlarına ulaşmalarını zorlaştırmaktan öteye gitmeyen, çelik kapı, parmaklık, karanlık noktaların aydınlatılması ve köpek beslemek gibi pasif çözümlere sığınırdık. Oysa devir değişti ve hırsızların da dayanamadığı, yani hedeflerine giden yolu kesen çözüm bulundu.

 

hırsız_alarm_sistemi
Hırsız Alarm Sistemi, hırsızlık, gasp, soygun, tehdit, haneye tecavüz, yangın ve sağlık sorunu gibi tehlike arz eden durumlarda dış dünyaya imdat mesajınızı ileten son derece etkili elektronik bir çözüm. Sistem, yaşam tarzınıza göre entegre edilen sensörlerle evinizin her köşesini izliyor. Kapı ya da pencerenin açılması, evde bir hareket olması, cam kırılması, duman çıkması gibi istenmeyen durumları algılayarak, siren ve ışık gibi uyarıcılarla tehlikeyi sistem yöneticisine iletiyor.

Hırsız Alarm Sistemi sayesinde,

• Hırsızın konuta hangi bölgeden girdiği, belirlenmiş olan bir ya da daha fazla telefona veya belirlenen bir haber alma merkezine alarm bilgisi olarak iletiliyor.

• Evden çıkarken tek bir tuşa basarak, istediğiniz cihazların kapanması, istendiğiniz işlemlerin tamamlanması ve ardından otomatik olarak alarm sisteminin devreye girmesi sağlanabiliyor.

• Gece saatlerinde istenirse gereksiz siren çalmalarını önlemek için, alarm sistemi “stay-yatma” moduna alınarak, sadece kapı ve pencere manyetik dedektörler aktif, ev içerisindeki pır-hareket dedektörleri devre dışı bırakılabiliyor. Böylece ev içi güvenlik konforlu bir şekilde sağlanmış oluyor.

 

Hırsız_alarm