Güvenlik Sistemleri

güvenlik_sistemleri

 

 

Güvenlik Sistemleri

 

İnsanların beklentilerini önem sırasına göre listelesek, yaşamak için zorunlu fizyolojik gereksinimlerin hemen arkasında güvenlik ihtiyacının geldiğini görürüz. İnsanlar her ortamda kendilerini güvende hissetmek isterler.

Huzur ve güvenliğin sağlanması, bu güven ortamının devam ettirilmesi için üretilen çözümler ise, icatlar tarihinin büyük bir bölümünü kaplar. İnsan doğasının yanı sıra, günümüz yaşam koşulları da, mekânların güvenli olmasını zorunlu hale getiriyor.

Güvenlik Kontrol Sistemi ile tüm kaygılarınızdan kurtulabilirsiniz zira yaşam ve çalışma alanlarınız 7/24 görev başındaki bir gözcü tarafından dikkatle izleniyor.

Alarm Paneli

Güvenlik Kontrol Sistemi ile hırsız, yangın, su taşkını gibi olumsuzluklara karşı alınan tüm önlemler kompakt bir yapı kazanıyor ve tam bir güven ortamı oluşturulmasını sağlıyor.

Algılayıcı ve dedektörlerin senkronize bir şekilde kontrol edildiği Güvenlik Kontrol Sistemi’nde, merkezi güvenlik birimi iletişim sistemleriyle de koordineli bir şekilde çalışıyor ve olumsuz ya da tehlikeli bir durumda bölgenin güvenlik kuruluşlarıyla irtibat kuruyor.Güvenlik Kontrol Sistemi, siren çalma, alarm servis merkezlerini arama, bölgesel güvenlik kuruluşlarına ve önceden belirlenen şahıslara haber verme gibi caydırıcı etkilerin yanı sıra, evdeki tüm ışıkları yakmak gibi alışılmışın dışında becerilere de sahip.
güvenli_ev