İklimlendirme Kontrol Sistemi

İklimlendirme

 

İklimlendirme Kontrol Sistemi

 

Hava buz gibi ya da güneş ortalığı kavuruyor. Mevsimlerin hışmına uğramışsınız ve tek arzunuz evinizin huzurlu ortamına ve dolayısıyla rahat bir nefes alacağınız atmosfer şartlarına ulaşmak. Belki de sıcağa tahammülünüz yok ama aynı şey çocuklarınız için geçerli değil. Kolayı var.

İklimlendirme Kontrol Sistemi ile, evinizdeki her odanın ve dışarının sıcaklığını sürekli olarak takip edebilir; ısıtma ve soğutma sisteminizin tam kontrolünü dilediğiniz şekilde ve kolayca yapabilirsiniz.

 

 

İklimlendirme

İklimlendirme Kontrol Sistemi, dört mevsim boyunca, gece-gündüz dış hava koşullarını, güneş ışığının konut içine girişini, pencerelerdeki perde ve panjur gibi mekanizmaların konut içi hava sıcaklığına etkisini hesaplayarak ısıyı denetliyor ve soğutma ya da ısıtma işlemini gerçekleştiriyor. Konut içindeki ısıyı, oda bazlı sıcaklık kontrolü sayesinde sürekli kontrol altında tutup, dengeleyen sistem sayesinde azami konfor elde ederken, enerji sarfiyatını da minimuma düşürmüş oluyorsunuz.

Sıcaklık bilgilerine internet ya da cep telefonu aracılığıyla uzaktan erişmeniz; evinizin farklı bölümleri için farklı sıcaklık dereceleri belirlemeniz ve komutun dilediğiniz saat ve zaman aralıklarında devreye girmesini sağlamanız da, İklimlendirme Kontrol Sistemi’ne sahip olmanın diğer keyifli yanları.

İklimlendirme