Multimedya Kontrolü

multimedya kontrolü

 

Multimedya Kontrolü

 

İzlediğiniz bir filmle birlikte bambaşka bir dünyaya geçtiğinizi düşündüğünüz olur mu? Ya da etkileyici müzikle kendinizi bir müzikalin başkahramanı gibi hissettiğiniz? Sinema, tiyatro ve konser salonlarını bu kadar büyülü yapan da zaten yaşattığı bu duygular.

Mutfakta rock’n roll coşkusu, banyoda klasik müzik dinginliği, salonda jazz yoğunluğu… Bu duyguların hepsini dilediğiniz an yaşayabilirsiniz. Üstelik hayallerinizdeki gibi bir ses ve görüntü kalitesiyle. Tek yapmanız gereken, evinizde bulunan bilgisayar, DVD oynatıcı, televizyon, müzik sistemi, iPod, playstation gibi cihazlarınızı Akıllı Teknoloji ile buluşturmak.

çok bölgeli ses sistemi
Multimedya Kontrol Sistemi ile tüm müzik koleksiyonunuza, video arşivinize ya da fotoğraflarınıza ulaşabilirsiniz. En sevdiğiniz parçaları veya müzik kanallarını içeren özel listeler oluşturup bunları evin dilediğiniz odasında dinleyebilir; videolarınızı evinizdeki herhangi bir TV’den izleyebilirsiniz.

Multimedya Kontrol Sistemi, bütün video ve ses sistemlerinizi, kendi uzaktan kumandalarından olduğu gibi, Akıllı Bina Sistemi üzerinden de yönetebilmenizi sağlıyor. Üstelik sistemdeki uzaktan kumandalar, cihazların kendi kumandalarıyla eş görünümde tasarlandığından kullanımları da son derece basit. Çok bölgeli, Odadan-odaya ses çözümlemeleriyle ses düzenini, evinizdeki her bir oda için ayrı ayrı kurgulayabilirsiniz.

Siz zevklerinizin peşinden koşmayın; onlar evinizin her köşesinde sizi takip etsin.

tek kumanda ile multimedya kontrolü